• Znajdź nas:

Informacje i newsy

Informacje o naszej działalności

Usługi
Oferujemy efektywne szkolenia językowe dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta oraz tłumaczenia specjalistyczne. Swoje usługi kierujemy głównie dla firm, dzięki czemu potrafimy sprostać Twoim potrzebom. Wypróbuj nas bezpłatnie i bez zobowiązań i przekonaj się jak mogą wyglądać usługi językowe!!
Nasze szkolenia językowe są zorientowane na komunikację. Już od pierwszych zajęć kursanci zaczynają mówić w obcym języku. Kursy są zawsze przygotowywane indywidualnie dla Ciebie, dlatego masz gwarancję osiągniesz dokładnie takie efekty jakich potrzebujesz. Nasi lektorzy otrzymują wynagrodzenie uzależnione od ich wyników i Twojego zadowolenia, dlatego szkolenia językowe Angielski Biznesowy oferują najwyższą jakość.


Nasza misja
Opowiedz nam czego potrzebujesz, a my to przygotujemy. Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług językowych indywidualnie dostosowanych do potrzeb naszych Partnerów. Naszym lektorom i tłumaczom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, dzięki czemu możemy współpracować z najlepszymi.


Dlaczego my?
Gwarancja satysfakcji. Naszym lektorom i tłumaczom zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne warunki, dzięki czemu współpracujemy z najlepszymi. Nasi lektorzy są wynagradzani w zależności od wyników i comiesięcznej oceny Klienta, co jest dodatkową motywacją do starannego przygotowywania każdych zajęć.

Doświadczenie w świadczeniu usług językowych dla Klientów korporacyjnych. Od początku działalności świadczymy usługi dla firm i instytucji. Wiemy jak ważna dla Ciebie są rzetelność, terminowość i elastyczność.

Stały monitoring satysfakcji Klienta. Bliska współpraca i stały kontakt z Tobą pozwala nam utrzymać wysoki poziom świadczonych usług i szybko reagować na zmieniające się potrzeby. Powiedz nam czego potrzebujesz, a na pewno to dostaniesz.

Wykwalifikowani lektorzy i tłumacze. Nasi pracownicy posiadają wykształcenie nie tylko filologiczne, ale także kierunkowe - zarządzanie, marketing, informatyka, prawo. Zawsze masz pewność, że zamówiona usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie.

Partnerzy
  • Business English dla firm
  • Szkolenia z angielskiego dla firm
  • Kursy i szkolenia językowe dla firm
  • Biznes internetowy